Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189965
brut

    Huraaa, vse hotovo,dokonceno, pripraveno na odjezd. Ted uz jen cekam na sofera a pak hura do sve postylky ??

    jo, s tím rozhodně souhlasím. Tetanovku mám dokonce i já (kdo mě zná, tak ví, že k doktorovi jinak zásadně přilezu až minutu před smrtí).
    Pokud přiznáš „špinavé“ zranění, tak tě radši opíchnou i pokud máš očkování jen 5+ let.

    Ja dostala prvni opichnuti po roce a lul, kdyz jsem si rozmlatila koleno, pak po dalsich 4 letech a aby toho nebylo malo ,tak jeste pred 2 lety, kdyz jsem si rozbila hubu na chate… Pokazde mi rekli, te je to ciste pro jistotu a ja neprostestovala. Je to jedna z mala potvor, ktere se fakt bojim a nez abych skoncila na dlouho a jeste s nejistym vysledkem ve spitale, tak si radeji to pigarko necham dat…

    „.. Přece neuděláš z Brtníka vdovce – si představ jak by se na něj tady místní dámy sesypaly! ? “
    Ti nevim, jestli zrovan tohle je neco, na co se chyti ???

    Kachna
    Tyyy jo, vy budete mit doma klidek, leharko jako za svobodna? To je parada!! Poradne si to uzijte, vcetne koncetru a Netopejra ?
    Holky jsou skvely ?