Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Huraaa, vse hotovo,dokonceno, pripraveno na odjezd. Ted uz jen cekam na sofera a pak hura do sve postylky ??
jo, s tím rozhodně souhlasím. Tetanovku mám dokonce i já (kdo mě zná, tak ví, že k doktorovi jinak zásadně přilezu až minutu před smrtí).
Pokud přiznáš „špinavé“ zranění, tak tě radši opíchnou i pokud máš očkování jen 5+ let.Ja dostala prvni opichnuti po roce a lul, kdyz jsem si rozmlatila koleno, pak po dalsich 4 letech a aby toho nebylo malo ,tak jeste pred 2 lety, kdyz jsem si rozbila hubu na chate… Pokazde mi rekli, te je to ciste pro jistotu a ja neprostestovala. Je to jedna z mala potvor, ktere se fakt bojim a nez abych skoncila na dlouho a jeste s nejistym vysledkem ve spitale, tak si radeji to pigarko necham dat…
„.. Přece neuděláš z Brtníka vdovce – si představ jak by se na něj tady místní dámy sesypaly! ? “
Ti nevim, jestli zrovan tohle je neco, na co se chyti ???Kachna
Tyyy jo, vy budete mit doma klidek, leharko jako za svobodna? To je parada!! Poradne si to uzijte, vcetne koncetru a Netopejra ?
Holky jsou skvely ?