Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
5.6.2025 v 12:57
#189960
Esuska
A jak ji mas dlouho propadlou? Kozna pokud nemas tech 15 ket jeste od posledne tak bys nemusela ani an preockovaji…
A muze te popohnat k akci a zjisteni aspon fajt ze po 15. Letech musis 1x a po vic musis minimalne 2x coz znamnea 2x vis opruzu
Ja zas neumim chodit bez ksiltovky:D pac tabceoovka se odrazi od brejli a to je prudny a ve sbetle to svetlo reze do oci a porad je musis mhourit aby se to dalo smest to svetlo venku a to je taky prudny. Bez ksiltovky tak chodim vlastne jen v mistnostech:D
Brut
Urcite je nekde zasantrocena ape mam tu pujcenou, tak dobry:)