Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
černej čaj
no to koukám, že teda s čelovkou podražili pěkně 🙁
Jsem jak Petrs, taky mi to s čelovkou moc nejde, ale to jsme tady myslím i rozebírali. Tak jí prostě držím v ruce, když to jde. a nebo se snažím co nejdýl ji nezapínat. Peťa AP mi poradila to dávat na kšiltovku, ale to zase nemám rozhled…. je to těžký se mnou 😀
Kimi – tož aspoň, že náhradní řešení funguje. Musím kouknout na Ventusky co nás čeká, no zalívat rozhodně ale nebudu 😀 a sázet přivezený sazenice taky ne, páč to nepůjde, jak to je mokrý.
Brut – no……….. právě že mám tu tetanovku propadnutou. Tak se pozoruju a doufám, že se rozhoupám se na ni objednat. si na to nevzpomenu a nevzpomenu.
Už se Ti to krátí, za chvilinku budeš hajat doma 🙂