Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Tak máme dost zalito. Trochu i bouřilo, ale bez krup a vichru. Ráno jsem to byla kontrolovat, šécko cajk. V noci jsem lítala po zahradě a snažila se najít cizí kočku, která tam někde plakala. Marně. Vytáhla jsem ven i Mousese, aby mi byl k ruce, ale ten se na mě vyprdnul, že prej jsem idiot lítat takhle v lijáku. Chce se mi spát.
Ešivá zejtra přijede Ričrd, musim vyrobit klobásky, bé se krilovati.
černej čaj
to je pech s čelovkou, předpokládám, že to byl nějakej vysoce funkční kousek? Třeba ešče někde vyplave. Já zas nespala od tří, peklo čekat do těch 4:30 . Dáš polokruh a víc, tím jsem si jistá.
Zlatko – jak klíštěcí aféra? Máš výsledky?
Fifi
pěkný jste to tam teda měli, tak aspoň, že zalito máte?
A našla Kimi návleka?