Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189919
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Tak máme dost zalito. Trochu i bouřilo, ale bez krup a vichru. Ráno jsem to byla kontrolovat, šécko cajk. V noci jsem lítala po zahradě a snažila se najít cizí kočku, která tam někde plakala. Marně. Vytáhla jsem ven i Mousese, aby mi byl k ruce, ale ten se na mě vyprdnul, že prej jsem idiot lítat takhle v lijáku. Chce se mi spát.
    Ešivá zejtra přijede Ričrd, musim vyrobit klobásky, bé se krilovati.

    černej čaj
    to je pech s čelovkou, předpokládám, že to byl nějakej vysoce funkční kousek? Třeba ešče někde vyplave. Já zas nespala od tří, peklo čekat do těch 4:30 . Dáš polokruh a víc, tím jsem si jistá.

    Zlatko – jak klíštěcí aféra? Máš výsledky?

    Fifi
    pěkný jste to tam teda měli, tak aspoň, že zalito máte?

    A našla Kimi návleka?