Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#189908
Kuskus

    Konečně se mi podařilo fotky rozkliknout. Měla jsem je někam odeslat, odkaz se objevil nahoře na liště a ten pak už šel otevřít. 🙂
    Jinak Betynce sluší obojí – ostříhání i střapatá kebulka! Ale vylepaná hlavinka opravdu láká k pohlazení. Plyšáček gaučový.