Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
4.6.2025 v 14:30
#189908
Konečně se mi podařilo fotky rozkliknout. Měla jsem je někam odeslat, odkaz se objevil nahoře na liště a ten pak už šel otevřít. 🙂
Jinak Betynce sluší obojí – ostříhání i střapatá kebulka! Ale vylepaná hlavinka opravdu láká k pohlazení. Plyšáček gaučový.