Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
3.6.2025 v 12:39
#189875
Brut
jo betadinu ji tam kapem, no uvidíme, teď jsem koukala, do rezervačního systému, mělo by tam být ještě místo, uvidíme, jak bude chodit odpoledne. Ráno mi to přišlo lepší.neb hosicek se chysta na kuchani pupiku.
malej? Velkej?
Myslim,ze je lepsi nechat nozku prohlidnout vcas, nez si pak drbat hlavu..
No, velkej hosicek .. musim rict, ze ten si umi vzdycky najit neco, co je o zblazneni. ? Maly hosicek se uci na posledni pisemky a je totalne otraveny ??