Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
3.6.2025 v 11:45
#189867
Zdravim vespolek
Teda, uz zase hlidam. Vcera jsem se presunula o par desitek km dal, ale bliz k Esusce, kde hlidam kocoura a byt, kde se meni kotel a vsechny pripojky.
Drzte palce, at je to hotovy a zitra muzu jet domu. ?
Zlata
Tak pry vcera vecer padaly opet kroupy. Jsem zvedava, jestli mi zustalo alespon neco. Jinak musim v sobotu na trh a budu doufat, ze se mi poveda koupit alespon par rostlinek.
brut
? klasika, no ? jako z vyletu maji vsichni moji kamaradi porad hromady fotek, ze
Presne tak to funguje i u nas ??
Kachna
Sany ♥️♥️