Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
30.5.2025 v 11:56
#189721
Thiely
Muži mají jenom jeden mód,pokud by dělali víc věcí najednou jako ženy,nedopadne to dobře ?
Fifi
Sirup z bezinek je jednoduchý,do 5ti litrové láhve nastříhej květy,pak si svař vodu s cukrem,já dávala tak půl pytlíku na 4,5 litru, když je to vlažný nalej na květy,přidej citron nakrájený na kolečka,přikrej,nech den louhovat,pak slej do druhé velké láhve,přidej pektin,rozmíchej,slej do lahví a normálně zavař.Já si schovávala láhve od kečupu nebo džusu,dneska na to jdou koupit i nová víčka.Ten pektin se dneska dá sehnat i s citrusovou příchutí,ale nemám to vyzkoušené.