Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189721
Zlata

    Thiely
    Muži mají jenom jeden mód,pokud by dělali víc věcí najednou jako ženy,nedopadne to dobře ?

    Fifi
    Sirup z bezinek je jednoduchý,do 5ti litrové láhve nastříhej květy,pak si svař vodu s cukrem,já dávala tak půl pytlíku na 4,5 litru, když je to vlažný nalej na květy,přidej citron nakrájený na kolečka,přikrej,nech den louhovat,pak slej do druhé velké láhve,přidej pektin,rozmíchej,slej do lahví a normálně zavař.Já si schovávala láhve od kečupu nebo džusu,dneska na to jdou koupit i nová víčka.Ten pektin se dneska dá sehnat i s citrusovou příchutí,ale nemám to vyzkoušené.