Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
29.5.2025 v 17:49
#189685
Fifi
my sme delavali, ale jak, to nevim :D:D
chtel by asi vv touran nebo sharan, jezdi to za 5.5l a je to trochu vetsi nez oktavka byla
https://www.sauto.cz/inzerce/osobni/volkswagen/touran?vyrobeno-od=2005&vyrobeno-do=2005