Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
29.5.2025 v 17:13
#189684
Mate nekdo overenej recept na stavu z bezu? Zacina tu nakvetat, na netu je receptu fura (tuna cukru ve vsem), bych to zase po letech prubla. Jednou jsem to kdysi zkusila a vsechny lahve mi vybublaly, temer explodovaly. 😀