Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189684
Fifi

    Mate nekdo overenej recept na stavu z bezu? Zacina tu nakvetat, na netu je receptu fura (tuna cukru ve vsem), bych to zase po letech prubla. Jednou jsem to kdysi zkusila a vsechny lahve mi vybublaly, temer explodovaly. 😀