Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Maya
Kdyz se dá sberny dvur zaplatit, tak to je jeste dobry, u nas neda a nas sberny dvur pod ktery spadame je asi 100 km daleko.
my nemáme vůbec žádnej heč! To je výhoda vesnice! že ten nepotřebnej bordel musíš šušnit do doby, než přijde – jaro/podzim kontejner. Což je, v případě, že koupíš dům plný věcí zajímavá situace. I proto, že pak nechceš přijet a naplnit kontejner „svýma“ věcma do plnejch, páč by taky mělo zbýt pro ostatní. Tohle jsem fakt nepochopila.
porad neco zapominaji, hledaji, maji milion aktivit a nahodne skacou od jedne k jine,
au, to neni o mě, ž ene? 😀 😀 😀
Brut
jsem fešná tetkonc.
kolikrat jsem si rikala, co vydrzi
to bys koukala, co vydržej. Když je Megi posílala poštou, hodně málo se rozbilo, přišlo třeba celej stopadesát vajíček, nebo sto třicet a někdy jen málo nebo vůbec nic nebylo rozbitý. Asi dvakrát, třikrát trochek víc. Ale jinak fakt dobrý.