Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189660
cernej caj

    PetraK
    tak ja jezdim nakupovat kdyz uz v brne autobusem su… jako ze by se mi chtelo tech 20km jet nakoupit z domu autem, kdyz kolem obchodu jedu z prace… a kdyz je obcas potreba velkej nakup, tak me proste odveze muz abych nakoupila dle potreby nebo to nakoupi on s rizikem, ze ja nebudu spokoejna a dokoupim zbytek az pojedu z brna 😀

    ja prispivam na hospic sv. alzbety, kde se staraly o maminku, taky vim, ze tam to bylo super.

    to je super vedet s tim textilem, ze se da pouzit i takhle 🙂