Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
29.5.2025 v 12:02
#189660
PetraK
tak ja jezdim nakupovat kdyz uz v brne autobusem su… jako ze by se mi chtelo tech 20km jet nakoupit z domu autem, kdyz kolem obchodu jedu z prace… a kdyz je obcas potreba velkej nakup, tak me proste odveze muz abych nakoupila dle potreby nebo to nakoupi on s rizikem, ze ja nebudu spokoejna a dokoupim zbytek az pojedu z brna 😀
ja prispivam na hospic sv. alzbety, kde se staraly o maminku, taky vim, ze tam to bylo super.
to je super vedet s tim textilem, ze se da pouzit i takhle 🙂