Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
29.5.2025 v 11:44
#189657
nezohlednuje amortizaci
Taky ale řeší jen dopravu mezi velkými městy – pro dopravu kamkoliv jinam už je vlak obvykle tragédie. Pokud tam jede. Například ohařovic chaloupka stojí sice u nádraží, ale doprava vlakem je tam tragédie. Dálkové autobusy mívají v přepravních podmínkách, že přeprava psa je se souhlasem řidiče = klidně tě nenaloží (stalo se mi), takže autobusy jsem 20 let ignorovala. Když se na něco nemůžu spolehnout, jako by to nebylo.
Pokud to auto mám, pojistku a dálničku platím i tak. Cena vozu taky zas tolik neklesá s najetými kilometry, jako spíš s časem. Takže adekvátní ke kilometrům jsou pouze opravy.