Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189611
brut

    Cajik
    Cajiku, ty mas PAS , ale spis asi Aspergra,ne? Tam je vazne problem s urcenim emoci u druhych lidi a zaroven s eto odrazi i v depresich. Je mi to lito, prortoze vim, jak to dokaze zasahnout do zivota a ajk moc se clovek citi vykoreneny, nepochopeny.

    Ja si nechavam michat cajiky od bylinkare. Zatim jsem moc spokojena a doufam, ze to bude v tak dobrem duchu pokracovat dal. I diky nemu jsem se tak rychle vyhrabala z ty priserny chripky, co se chvili tvarila jako covid. Jen pokazde musim rict kamaradce, aby mi cajiky namichal.