Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
28.5.2025 v 19:44
#189611
Cajik
Cajiku, ty mas PAS , ale spis asi Aspergra,ne? Tam je vazne problem s urcenim emoci u druhych lidi a zaroven s eto odrazi i v depresich. Je mi to lito, prortoze vim, jak to dokaze zasahnout do zivota a ajk moc se clovek citi vykoreneny, nepochopeny.
Ja si nechavam michat cajiky od bylinkare. Zatim jsem moc spokojena a doufam, ze to bude v tak dobrem duchu pokracovat dal. I diky nemu jsem se tak rychle vyhrabala z ty priserny chripky, co se chvili tvarila jako covid. Jen pokazde musim rict kamaradce, aby mi cajiky namichal.