Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
PetraK
Ale brut psala zw jim jdou na pzoemek a jak mas vedet kde je hrana pozemku a odkud mas pripadne na ty lidi volat jestli k nim muzes? Proste vetsina lidi dojde az na doslech tedy pobliz.Tedy na ten pozemek proste lezes bez zeptani pokud neni videt ze tam je uz jejich a i kdyby bylo videt, ale bylo to daleko, tak taky projdu az k lidem na doslech nebo treba brsnkou na pozemek ke zvonku a k zeptani zadnemu jeste porad nedoslo… protozr rvat na nekoho pres 300m taky neni optimum
Cajdo, my nemame oploceny pozemek, nesmi byt oploceny. Vis, ty chodis v mistech, kde neni koncentrace lidi /turistu takova, jako je v poslednich letech okolo Prahy, ve Stredoceskym kraji, pripadne v Jihoceskym. Ted uz nemas temer zadne misto, kam by lidi nelezli a to i pres vylozene zakazy.
Proc by si ze stezky lezla nahoru do strane, kdyz bis, ze za dalsich par km si muzes vodu koupit? A proc si ji nekoupili ve vesnici ,ze ktere vysli? Ja kdyz jdu na vylet ( z bodu A do bodu B), tak si beru s sebou dostatek vody, pamlsku pro psy, dobrot ci svacin pro deti. Pak nemusim nikam lezt a nikoho obtezovat. A ver mi, ze obcas je to vazne obtezovani.
Maya
Napsala jsi to presne tak, jak to citime my vsichni, co se s tim potykame.
No, hodit mi psa ke slepicim a jeste k tomu deti, tak to bych byla besna… Tohle je uplne za hranou normalniho chovani a jednani..
PetraK
Mas pravdu… Je to stejny jako v Kysicich a jak rikam, je to v poslednich letech problem, ktery narusta.