Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189576
PetraK

    černej čaj
    Ale fakt doporucuju za studena
    a to věřím! Páč třeba přes noc vyluhovaný šípek je něco tak moc dobrýho a jinýho, než lidi znají! nebo kopřiva, nebo svízel (ta chutná jak hrášek)

    Treba vysbetluje proc nekdo prezije koncentraky, valky, smrt vsech blizkejch a porad ma silu a jinej se rozsype,
    ha, to člověka nenapadne.

    Vetsinou nepoznam ironii, casto nepoznam ani trapnej vti
    ajajaj 🙁 tak to je blbý, no člověk to pak bere jako vážně, nebo jako – vpřípadě ironie, jako bernou minci. chtělo by to nějaký cvičení, kdyby na to někdo vymyslel, že by se v tom člověk rozvíjel, páč zrovna ta ironie se hodí, když to člověk detekuje. Nějakej srandista typu toho pána s focením, to je jedno, že jo, ale když je někdo všivák a používá ve zlým na druhýho tu ironii a on nemá šanci to poznat, tak ten všivák se v tom může rochnit a zneužít to .