Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189567
cernej caj

    PetraK
    ano,. ja vim ze muze byt siroka skala emoci, ale ze ty emoce nevidim – nerozpoznavam obliceje, nerozpoznavam emoce.

    a bylo zajimavy, jak vlastne to kimi v tydnu psala, pak byl clanek tusim od mayi a pak se mi spojilo, ze nerozeznavani obliceju od sebe, nerozeznavani pocitu zracicich se v obliceji a neumeni cist mezi radky vyrazy cloveka sou jedna a ta sama vec a mas na to cosi v mozku, co ja tam mam rozbity 😀

    labilkoira neni zas tak bozi sice, ale chapu jakto myslis 😀 on me vzdycky vleze s muzem do pokoje, kdyz je jinak na chodbe, odmitne snim odejit a jak se zavrou dvere tak se do minuty dozaduje vypusteni na chodbu 😀

    Maya
    slez maursky… ten mi susiva teta, nejlepsi je ho louhovat za studena treba pres noc apak jen prihrat. super treba na kasel. bezne ho nepiju, ale kdyz su nemocna tak s medem mnam mnam.

    da se pit i prelitej horkou ale to pak pry ztraci ucinky uz