Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
28.5.2025 v 8:36
#189543
Nemůžeš ječet
No vono upřímně – kolikrát ječet můžeš a je ti to prd platný. V dané situaci, kdy psovi nehrozí přejetí, je zbytečné se pokoušet o nějaké odchytávání nebo uřvání. Jasně, udělat totéž venku, vypadalo by to jinak. A ten oplocený prostor ti závidím, to je paráda.
Co na to říkala ta její noha?