Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#189543
Petrs01

    Nemůžeš ječet

    No vono upřímně – kolikrát ječet můžeš a je ti to prd platný. V dané situaci, kdy psovi nehrozí přejetí, je zbytečné se pokoušet o nějaké odchytávání nebo uřvání. Jasně, udělat totéž venku, vypadalo by to jinak. A ten oplocený prostor ti závidím, to je paráda.
    Co na to říkala ta její noha?