Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
28.5.2025 v 8:29
#189539
Dotaz:co je korkáč???bedlington??
PetraK
Jak jsi psala vzít Bobíka do lesa ,to šlo jen když bylo chladno,fakt teplo nesnášel,takže se chodilo přes léto za rozbřesku kousek do polí po polní cestě,do lesa je to po asfaltce minimálně kilometr bez jakýhokoli stínění.
Jak začalo teplo ,nic s ním nehlo.??
- Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem Zlata.