Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189533
PetraK

    Maya
    ten teriér – teď mě to připomnělo – hele já mám teď takový podivný období. Už jsem si říkala, fakt Metrix. Páč, že teda se o něčem zmíním a v počítadle na to vyskočí reklama – fajn, to víme, jak funguje. ale!!??????
    Že se to přenese i do reality??? 😮 :O – víš jak jsme se te´d bavili/y o těch korkáčích, že jo? Tak jsem roky žádnýho neviděla, naposled toho magora, co ho zmrzšili a bydlel v Řepích, toho nebožáka si koupili matka s dospělým synem – jedinci, co by neměli mít ani gumovou kačenku, ze psa těžkej zmetek. No nicméně od tý doby fakt nic a protože už je to pět let, co jsme z Prahé fuč, tak to takových šest, sedm let bude, co jsem korkáče nepotkala. A teď??? 4!!??? Z toho dva v jednom odpoledni na dvou rozdílných místech???????????? A to stejný ten teroš, mluvila jsem o českým teriérovi – toho jsem neviděla fakt desetiletí. A teď??? Dva??? v krátkým časovým úseku?????? Dobrý, ne?
    NĚKDO MĚ VODPOSLOUCHÁVÁ!!! 😀