Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#189518
PetraK

    Fifi
    Jen mi neprijde, ze by Thielli udelala neco spatne

    to přece neříkám. Jen ukazuju, ze svých zkušeností, jak se ta situace dá výborně využít. A jak si to kdo udělá, to je jeho věc, mně nepřísluší hodnotit, jak si co, kdo dělá. Není to můj pes. Já to mám prostě tak, že tak jako nenechávám lovit nic, tak nenechávám lítat po stopě. Ale jestli to má někdo jinak, tak to tak má.