Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.5.2025 v 21:37
#189518
Fifi
Jen mi neprijde, ze by Thielli udelala neco spatne
to přece neříkám. Jen ukazuju, ze svých zkušeností, jak se ta situace dá výborně využít. A jak si to kdo udělá, to je jeho věc, mně nepřísluší hodnotit, jak si co, kdo dělá. Není to můj pes. Já to mám prostě tak, že tak jako nenechávám lovit nic, tak nenechávám lítat po stopě. Ale jestli to má někdo jinak, tak to tak má.