Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#189512
PetraK

    Esusova, co resis?
    já neřeším vůbec nic. Jen ukazuju. Že je fajn, takový situace, kdy vidím zvíře jako první, využít. Vždycky to tak dělám, že tam psy záměrně navedu a mám možnost i pracovat se psem na čerstvý stopě, protože přesně vím, kudy to zvíře šlo. Ovládám-li psa na čerstvý stopě, mám první krok. Je to škoda to nevyužít, vědět jako první. I proto, že jsem to já, kdo zahajuje, vede a ukončuje lov, ne ten pes. Jsem to já, kdo mu to ukáže. Je to skvělá příležitost, kterou si nikdy nenechám proklouznout. Pro mě to má velkou hodnotu.