Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.5.2025 v 21:00
#189512
Esusova, co resis?
já neřeším vůbec nic. Jen ukazuju. Že je fajn, takový situace, kdy vidím zvíře jako první, využít. Vždycky to tak dělám, že tam psy záměrně navedu a mám možnost i pracovat se psem na čerstvý stopě, protože přesně vím, kudy to zvíře šlo. Ovládám-li psa na čerstvý stopě, mám první krok. Je to škoda to nevyužít, vědět jako první. I proto, že jsem to já, kdo zahajuje, vede a ukončuje lov, ne ten pes. Jsem to já, kdo mu to ukáže. Je to skvělá příležitost, kterou si nikdy nenechám proklouznout. Pro mě to má velkou hodnotu.