Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Petrs01
speciální značku
to je výborný!! Výýýborný!!
černej čaj
bez nejakyho plotu poznas,
hele nevím prostě nějak, no
ale zas pokud jde o nejakou kadibudku v lese, tak by me nenapadlo, ze majiteli vic vadi, ze ji nekdo pouzitl,
vidím to stejně jako Fifi, prostě to je moje kadibudka, já jsem si ji postavila, na svém pozemku a chodím tam. Je to stejný, jako kdyby někdo přišel na chalupě a zasednul mi v chalupě na místu. To, že je záchod umístěn mimo budovu nedává cizinci právo to bez zeptání použít.
Když bude lejt a bouřit, tak jako bouřilo tehdy, že probíjela voda tekoucí po silnici, tak klidně dvěma patnáctiletejm vyděšenejm holkám se psem poskytnu min. postání pod střechou. A nebo jako ten kluk naproti, který když nás tam viděl, nás sám od sebe pozval dovnitř domu. Nenechala bych dvě malý vyděšený holky stát tam, jako ty dva dospělí.
Fifi
Narodil se v nejakym squatu,
a tu to vidím, no, tak to se mu nedivím, že to má takhle rozhozený chudák.
Fujek
viď? ble.