Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.5.2025 v 19:41
#189506
již bez obojku a pěkně na volno
takže předpokládám, že to moc rozumně stopnout na začátku nešlo.
já jsem vycházela z toho, že psala, že ho viděla první. Tak bych si psa, který ještě netuší přivolala, oblíkla a šla pracovat. A ani bych psa nenechávala dál lítat, ale to už je zase moje hra.