Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#189506
PetraK

    již bez obojku a pěkně na volno

    takže předpokládám, že to moc rozumně stopnout na začátku nešlo.

    já jsem vycházela z toho, že psala, že ho viděla první. Tak bych si psa, který ještě netuší přivolala, oblíkla a šla pracovat. A ani bych psa nenechávala dál lítat, ale to už je zase moje hra.