Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#189503
Petrs01

    Petro, ale Thielli píše:

    již bez obojku a pěkně na volno

    takže předpokládám, že to moc rozumně stopnout na začátku nešlo. Zastavit to v průběhu nešlo určitě, pokud se teda nechceš do psa pustit natvrdo. Když půjdeš pryč, tak zrovna pro ni to asi moc trest nebude a navíc riskuješ, že tě bude vítat se zajícem v mordě. Takže tvářit se jako že „takhle jsem to chtěla“ a přivolat vylítanýho psa.