Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.5.2025 v 14:30
#189503
Petro, ale Thielli píše:
již bez obojku a pěkně na volno
takže předpokládám, že to moc rozumně stopnout na začátku nešlo. Zastavit to v průběhu nešlo určitě, pokud se teda nechceš do psa pustit natvrdo. Když půjdeš pryč, tak zrovna pro ni to asi moc trest nebude a navíc riskuješ, že tě bude vítat se zajícem v mordě. Takže tvářit se jako že „takhle jsem to chtěla“ a přivolat vylítanýho psa.