Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 13:09
#189434
Petrs01
Na plůtek info, že „soukromý pozemek, nevstupujte, zde není cesta
obávám se, že některý sortě lidí, to bude jedno – viz to moje vyprávění o majiteli hospody. Jsem si dodatečně uvědomila, že to kvůli takovejmhle kreténům prostě vlastně zavřel. protože neměl náladu, aby mu debilitní cizáci loncali zahradou. Mimochodem na ty kola tam měl i stojany. Nic platno. Prostě mámo poď pudem tady a šli.