Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 13:04
#189433
u nas teda nastesti se na zahrady volne nevstupuje, jedinej kdo ano je bracha s rodinou, ti nam kolikrat chodi po zahrade a ani o tom nevim 😀
ale ani znami by si to nedovolili a proste zvoni
to by mi teda hodne vadilo, kdyby se mi jeste cizi lidi courali po zahrade