Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189431
PetraK

    Maya
    ja mam proste pozemky za oplocenou zahradou, ktery uz nejsou oploceny neb nam je komunisti sebrali a pak po revoluci nam je vratili
    no ale jestli dobře chápu, tak tam máš ten oplůtek,který to vymezuje, takže co tam lezou!!! O tý vysoký trávě mi ani nemluv. Shodou okolností dneska jedeme do prasé a u kapličky ve vysoký trávě stopy čtyřkolky. Tvl. člověk se tomu vyhýbá , psy tam nepustí a pak přijede hovado a drrrndrrrrn mám čtyřkolku, jedu! propíchat gumy. Já jsem i s okolníma lidma domluvená, že tam můžu chodit, když jsme se nastěhovali, šla jsem se domluvit s koňákama, kterým patří kus té cesty a vzala s sebou úplatek, aby jim nevadilo, že tam budu procházet. A kdejakej trotl na čtyřkolce…….. fakt neskutečný tohle. no a to už jsem tu psala, jak debil z chatiček si jede na motorce přes cizí louku pro houby. zase – propíchat gumy! 😀