Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189426
kachna

    Rumštaaaaajn
    Kimi, moc gratuluju.

    Čaji,
    žádost o vodu mi doma nevadí vůbec, přístřeší ve velkém dešti je malinko mimo mou komfortní zónu, ale radši, než aby to zmoknutec odstonal (to by mě mrzelo mnohem víc). Toaleta by mi ale vadila, páč by to pro mě bylo dost komplikovaný.

    U nás se bere jako standard, že si lidi vstupují na zahrady. To mi vadí jak coby majiteli nemovitosti, tak coby osobě, po který je vstup bez výslovného dovolení požadován. Trpim a nemůžu to ovlivnit (tedit, teda mohla bych zamknout, ale to nechci)

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem kachna.