Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 12:06
#189422
chteli tam projit
mmt, já to nechápu – ty máš slepičí výběh na cestě nebo se prostě rozhodli, že jdou přes tvoji zahradu?
Já se v 99,5% pohybuju po cestách – buď značený tůristický nebo prostě to co je jasná cesta. Blbý je, když ta cesta končí někomu ve dvoře, to se buď snažím obejít, nebo se s nadáváním vrátím. Ale obvykle se mi to nestává, bo mapy.cz jsou fakt dobrý. Občas teda vede tůristická někudy, kde mám pocit že jdu někomu po dvoře – ale kde jsou značky, tam je prostě volný průchod, maximálně v mapě ověřím, že jdu dobře. Takže si nějak nedovedu představit situaci, kdy bych měla potřebu lízt někomu přes ploty do výběhu (pasené krávy nepočítám).