Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189422
Petrs01

    chteli tam projit

    mmt, já to nechápu – ty máš slepičí výběh na cestě nebo se prostě rozhodli, že jdou přes tvoji zahradu?
    Já se v 99,5% pohybuju po cestách – buď značený tůristický nebo prostě to co je jasná cesta. Blbý je, když ta cesta končí někomu ve dvoře, to se buď snažím obejít, nebo se s nadáváním vrátím. Ale obvykle se mi to nestává, bo mapy.cz jsou fakt dobrý. Občas teda vede tůristická někudy, kde mám pocit že jdu někomu po dvoře – ale kde jsou značky, tam je prostě volný průchod, maximálně v mapě ověřím, že jdu dobře. Takže si nějak nedovedu představit situaci, kdy bych měla potřebu lízt někomu přes ploty do výběhu (pasené krávy nepočítám).