Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189421
Maya

    nemate nekdo tip na nealetgicky kondicioner na vlasy?
    prestali vyrabet ten muj Natura Siberica, uz mam od teto znacky druhy jiny a je to des, po tomhle me navic i svedi hlava, krome toho teda ze mam vlasy jak seno
    asi budu muset zmenit znacka a vubec nevim za jakou