Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 12:00
#189421
nemate nekdo tip na nealetgicky kondicioner na vlasy?
prestali vyrabet ten muj Natura Siberica, uz mam od teto znacky druhy jiny a je to des, po tomhle me navic i svedi hlava, krome toho teda ze mam vlasy jak seno
asi budu muset zmenit znacka a vubec nevim za jakou