Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 11:02
#189410
Maya
plutek kolem slepiciho vybehu a prelejzaj to lidi taky a to u nas neni zadna turisticka trasa
musíš si pořídít velkýho psa a toho neváhat použít. Sajrajti drzý fakt. Proboha kam se to celý posunulo. No co se ptám, prostě debilové od regálů. To je hrozný.