Odpověď na: Dvě pudle II Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II 27.5.2025 v 10:54 #189407 Maya Krasny, ze si takhle sedly. Treba by stacila roboticka sekacka? 😀