Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.5.2025 v 10:27
#189403
Ani je nemusím vidět naživo, aby se jejich nadšení, radost ze života a pohybu přenesla i na mne. Užívají si to, trubky dvě, a nevypadá, že by nemocná nožka omezovala Cheval v pohybu. Lítá jako drak. Fajne fotky.