Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 10:09
#189401
cernejcaj
ja myslim, ze je to o frekvenci
ty rikas, ze vetsinou chodis nekde kde nejsou lidi, takze s zadosti o vodu tam mistni asi obtezuje nekdo jen obcas, coz se da a pochybuju, ze to nekomu vadi
kdyz bydlis na turisticky ceste jako brut a o tu vodu te zadaj 5x za den, tak toho mas plny zuby a toho patehu uz bys asi nejradsi umlatila a zakopala u parezu 😀