Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
27.5.2025 v 8:55
#189389
Brut
A jde o to ze chteji odrzle napit ? Nebo ze to obtezuje?
Ja toriz kdyz nemma.vodu a neji obchod anistudanka tak se smazim jen v nouzi nejvysejsinobtezovat treba chatare nebo zvonit a prosit o vodu a lidi mi rikaji ze to je v pohode, ze lidi radi pomuzou ale ted si nejsu jista, zda je to fakt neobtezuje a neodpovida to tomu mymu presvedceni ze na me nejsou zvedavi.
Maya
Tak to je super ze vyplaci hned a nemusis na to cekat, kdyz uz…
PetraK
Tali ma deprezi? 😀 chudinek tyranosaurus malinkatej:)