Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189382
Zlata

    Kimi
    Gratulace Jakubovi?

    Brut
    To je hrozný,jak vůbec lidí nepřemýšlejí.
    Před lety jsem byla tady v okolí na borůvkách, nedaleko od místa kde jsem sbírala je lesní hřbitov,nad ním kostel s farou,tak by člověk předpokládal klid,trochu slušnosti,rodinka s dětmi řvala tak,že jsem to nevydržela,zvedla se a napomenulaje,že nejsou v Kanadě,aby museli odhánět medvědy,nechtěj vědět co jsem si vyslechla.Až když jsem řekla, že to oznámím hajnýmu,rodiče uraženě odešli.
    Teď jsem dočetla o té kadibudce.Určitě to není příjemný,ale zas je to lepší než šlápnout do víš čeho.Nějaký nápis tam dát a vybírat za použití ???

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem Zlata.