Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189357
Fifi

    Zdravicko vespolek,
    Pepino mel vcera po delsi dobe blikanec v palici. Jsem sla sekat pred destem zhruba po trech tydnech a on sel taky. Natvrdo, nejdriv sekacka, pak moje ruce. Asi jak mu v kebuli naposled uviznula (myslenkove, ne fyzicky) ta strunovka, kterou neznal, vratil se i s klasickou sekackou zase na zacatek. Magor. Musel dostat sprsku lehkou z lahve, aby se vzpamatoval, pak uz jen prihlizel. Dneska rano me pri postelovym zizaleni majznul packou pres rypak, vypadam oslnive. 😀

    Brutice, to je ale pan kobylak, poradnej kusanec. Jak dlouho se tak dozivaj?

    Dennyky, krasna snidane, ale kde mas knedliky? 🙂 Pozdravuju Romana, more vypada nadherne!

    Esusova, co silna trojka, prezila prvni den bez ujmy? Stejne je bezva, ze je muzes mit takhle pohromade, ze spolu vychazi. Ja kdyz hlidam jozevcici, tak tezky separe.