Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189345
PetraK

    Petrs01
    no právě! a mně se nechce trpět jen proto, že si většina národa přečetla na internetu, že má chodit do přírody. Pro toho, kdo ta určitá místa znal jako normální a spíš liduprostá, je tohle totál magořina, píšu teda za sebe. A abych do těch míst jezdila jen mimosezónu, kdy právě hrozí častěji ta nepřízeň počasí, to se mi nechce.