Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189332
PetraK

    černej čaj
    kdyz musis nekam prijet autem nebo mit ubytovani tak se jim proste musis snazit cilene vyhnout nebo je prezit

    jo to jo. No a je to pro mě „těžký“ když pamatuju zasněnou Šumavu, která je dneska prošpikovaná lidma úplně moc. Nebo když si vybavím, jak jsme výletovali kdysi v Jizerkách a teď bičiglista, kam se člověk hne. Nedivím se Janě Henychový, že vzala kramle.

    Mimochodem včera byla ve Výborný show a jako vždycky to bylo výborný. Bylo to – logicky – o čoklech.

    Na lyžích jsem stála prvně hned, jak jsem se naučila chodit, nedovedla jsem si představit, že někdy nebudu lyžovat. Mno………. tak si radši ušetřím nervy a taky zdraví, a po posledních zkušenostech na to radši peču a jsem s ohařema a Brtnikem jen pěšmo. Je to na těch sjezdovkách čím dál tím výživnější, jak tam jezdí čím dál tím víc lidí bez mozku a hlavně bez umění opravdu lyžovat. Každej si koupí carvi a už si myslí, že je Gustávo Antény. bohužel.Nestojí mi to za to. Když bude nejhůř, půjdu lyžovat na Prudkou louku 😀 .