Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
PetraK
Jde o to ze ja se jim nevyhybam, pac kudyma prirozene chodim ja ty lidi nejsou, ale ty kdyz musis nekam prijet autem nebo mit ubytovani tak se jim proste musis snazit cilene vyhnout nebo je prezit . Zatimco ja bez zprav v tv ani nevim, ze tam ty lidi jsou protoze kdyz je hnusne, zima a tak a je to daleko od parkovuste ak tam proste nikdy zadny nejsou:D. Tak jsem to myslela.
Ja sem nikdy na zadne sjezdovce nebyla, takze za me si ani neumim predstavit, jak to na ni muze vypadat 😀
Maya
Podpora se vyplaci az po dobe na kterou mas odstupne, akze pokud mas odstupnr na 3 mesice tak prvni 3 nemas narok na podporu, az pak, pokud mas 0 odstupne tak se vyplaci hned.
Uz koncis ted v kvetnu? Trochu mi to splyva, ted od nas sli 3 lidi…tak se to vse prekryva.