Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189315
PetraK

    černej čaj
    No proto nechapu proc tam nechcete jet vy kdyz taky mezi ne nepatrite…

    no právě proto, že nechci přicházet do kontaktu s těma, mezi který nepatříme. Mám prostě tohodle plný chrup. Nic víc.

    Taky jsem zvědavá , uvidíme. K miskám jo, k miskám došli pěkně ráno a narvali si všichn pupky zelenejma držkama. Na granule, co přivezla Dennyky zatím jaksi nedošlo.

    neboj, nejpozdějš v jedenáct u vás prší a bude pršet tak do čtyřech asi. Nic velkýho, zahradnický deštíček. U Kuskusa bude o něco pozdějš a o něco málo živějš. Bouřky půjdou okolo a déšť vydrží tak asi do šesti.