Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189311
cernej caj

    PetraK
    No proto nechapu proc tam nechcete jet vy kdyz taky mezi ne nepatrite…

    V cervenci tam pojedem s knigou, mam to tam moc rada ale cervenec asi bude trochu horsi ale ten krslicka kvuli ni v sezone zvladnu:D

    Tak su zvedava jak to pejsci zvladnou, aby po te unave dosli vubec k miskam jestli si je totalne zavarila:D

    U nas se sliboval dest v noci a res den ale nikde nic…

    Tak snad aspon odpo prijde