Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
26.5.2025 v 6:26
#189311
PetraK
No proto nechapu proc tam nechcete jet vy kdyz taky mezi ne nepatrite…
V cervenci tam pojedem s knigou, mam to tam moc rada ale cervenec asi bude trochu horsi ale ten krslicka kvuli ni v sezone zvladnu:D
Tak su zvedava jak to pejsci zvladnou, aby po te unave dosli vubec k miskam jestli si je totalne zavarila:D
U nas se sliboval dest v noci a res den ale nikde nic…
Tak snad aspon odpo prijde