Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
25.5.2025 v 12:50
#189303
PetraK
tim sem chtela napsat, ze tam kde se pohybuju ja vetsinou potkam za den nekdy i 5 lidi, bordel neni, hluk neni… pac oni vzsichni zvladnou dojit jen kousek od parkoviste… takze nepatrim mezi vyzirace elektriny a moje pritomnost tam nikoho neomezi, naopak myslim, ze navstivim prave ta mista, kde moje penize jeste udelaji radost 🙂
a su zvedava, jak pujde konikove ta nastenka 😀
brut
a co videooo jak clo ozira jahudky 🙂 to by bylo 🙂
Fifi
pruhatec je jak vokounek, taky miloval rajcatka 😀
Kimi, brut
krasny svatek 🙂