Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189300
Kimi

    Na Dolní Moravu jsem dřív jezdila ráda, před čtyřiceti lety jsem tam pro svého zaměstnavatele zajišťovala rekreační objekt. Kamarádka si tam od příbuzných půjčovala chatku, jezdily jsme v létě na borůvky a na houby, v zimě lyžovat, ale už od výstavby stezky v oblacích jsem kvůli davům návštěvy omezila a teď bych tam nejela vůbec, na ten visutý most by mě nikdo nedostal. Třistatisíc návštěvníků za rok je pro horskou vesničku příšernost. Naposled jsem si předloni vyjela z Heřmanic na Klepý a šla po cestě směr Sněžník, to docela šlo, lidí málo, tam člověk potká spíš echt turisty a ne lovce zážitků.