Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
24.5.2025 v 20:01
#189297
Nastesti mam dostatek nahradnich sazenic. On neni troubelin, on je rostlinnej kochac a obcas i likvidator (coby malej byl teda total destruktor). Kazdy kvitko ted ocmucha, se zrovna venku kochal kvetem pazitky. Rajcata mi kradaril uz vloni, sklizel cerveny za me. Nez sem ho odhalila, pripadala jsem si jak blazen. Jdes kolem rajcat, rikas si hmmm, to bude plna mala misticka. Nez se s ni vratis, mas prd. 😀