Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
24.5.2025 v 18:25
#189294
Mile Jany, Janičky, Janinky, vsechno nejlepsi k svatku leti ode me, Zabicky a Netvora. 🙂
(Jsem dneska zasadila odvazne prvni tri divoky rajcatka ven a ten dement mi je vytahal a rozzvejkal. Este ze jsem si nechala dalsi pro jistotu zatim vevnitr, kdyby preci jen znovu mrzlo.)
Dennyky
Krasnou dovolenou preju, uzijte si to!
Konev nevypada, ze by mel ze svyho „hotelu“ nakou ujmu, Esusova, tesim se na prubezny hlasani. 🙂