Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189268
brut

    Zdravim vespolek

    Jsem slamennou vdovou a uzivame si s Clouinkou cas bez panicka. Vcera mela nase nejmensi narozky, uz treti, strasne to leti. Nevim, kdo mel vetsi radost z darku, jestli ona nebo braska. ?? Ale do dortu se statecne pustili oba ?

    Denny
    Stastnou cestu a uzijte si dovcu ♥️♥️

    Oresaku je mi lito. Tady to snad vsichni zvladly, ale to pozname za takovy mesic…
    Pevne doufam, ze uz zadny prizemni mraziky nedorazi. Tohle je tak blaznivy pocasi, ze by se z toho jeden zcvoknul.