Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
24.5.2025 v 7:03
#189268
Zdravim vespolek
Jsem slamennou vdovou a uzivame si s Clouinkou cas bez panicka. Vcera mela nase nejmensi narozky, uz treti, strasne to leti. Nevim, kdo mel vetsi radost z darku, jestli ona nebo braska. ?? Ale do dortu se statecne pustili oba ?
Denny
Stastnou cestu a uzijte si dovcu ♥️♥️
Oresaku je mi lito. Tady to snad vsichni zvladly, ale to pozname za takovy mesic…
Pevne doufam, ze uz zadny prizemni mraziky nedorazi. Tohle je tak blaznivy pocasi, ze by se z toho jeden zcvoknul.