Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
23.5.2025 v 7:54
#189231
Zlatka
Bobíka šla otrhat jahody,jináč pro děti nebyly
nu to mi teď díky Tvé poznámce dochází, že……..až to zjistí Taliprtka…. budu mít utrum asi taky, jak ty děti 😀