Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189224
Denny

    Pohodové páteční ráno,
    teda letos nás ty mrazíky tadyk docela…doplňte si.
    Teda mně né, mně to neva, ale téměř konec května a v noci – 4 to je dost málo.
    Co vím, tady v díí píí jsou dva stromy ořešáku, oba dva černé listí 🙁

    Včera jsme byli v NDR nakoupit a zítra ráno tradáááá, zatím teda jen do Maďarska, tam máme zabukovanou jednu noc (je to tak půl cesty a v neděli ráno pokračování.