Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
23.5.2025 v 5:47
#189224
Pohodové páteční ráno,
teda letos nás ty mrazíky tadyk docela…doplňte si.
Teda mně né, mně to neva, ale téměř konec května a v noci – 4 to je dost málo.
Co vím, tady v díí píí jsou dva stromy ořešáku, oba dva černé listí 🙁
Včera jsme byli v NDR nakoupit a zítra ráno tradáááá, zatím teda jen do Maďarska, tam máme zabukovanou jednu noc (je to tak půl cesty a v neděli ráno pokračování.